Літературно-інформаційну годину « Шлях до незалежності довжиною в історію» .

2018-08-22

/Files/images/IMG_0002.JPG

День незалежності України – одне з визначних національних свят нашої держави. Любов до рідної країни живе у серцях кожного українця.

З нагоди Дня незалежності для читачів міської бібліотеки для дорослих проведено літературно-інформаційну годину « Шлях до незалежності довжиною в історію» .

На цьому заході наші відвідувачі дізнались як самостійна, незалежна держава, Україна пройшла величезний шлях від козацької держави часів Богдана Хмельницького до серпня 1991 року, коли Верховною Радою України було прийнято історичний документ виняткового значення для долі українського народу — «Акт проголошення незалежності України, взяли участь у вікторині «Ми-українці».

Презентовано найновіші видання з історії української держави на розгорнутій інсталяції “ Єднаймося навколо книг ”- це добірка кращих зразків сучасної художньої літератури про війни і повстання, про ненависть і любов, вірність і зраду, гарячі серця Січових стрільців та Героїв Небесної Сотні та про патріотів нашої держави, які зараз знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

На жаль, сьогодні в зоні АТО гинуть українські герої, серед яких і наші хлопці-земляки. 22-го серпня у м.Володимирі-Волинському рідні, друзі, військові побратими, небайдужі люди проводжали в останню путь Героя Василя Крищука. Вони повинні жити в нашій пам’яті!

/Files/images/IMG_0006.JPG/Files/images/IMG_0001.JPG/Files/images/IMG_0004.JPG/Files/images/IMG_0008.JPG/Files/images/IMG_0009.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 211

Коментарi