Свято нової української літератури:Володимир Шовкошитний

2019-03-04

4 березня у бібліотеці для дорослих відбулося справжнє свято української літератури-зустріч з багатогранною особистістю Володимиром Шовкошитним - поетом і прозаїком, активним перекладачем, редактором, видавцем і літературним критиком, громадським, політичним та державним діячем, доктором філософії, публіцистом, ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС, засновником та директором видавництва "Український пріоритет". Двічі обирався першим заступником голови НСПУ

Володи́мир Фе́дорович Шовкоши́тний (* 16 липня 1956, с. Світанок Переяслав-Хмельницького району Київської області) автор низки збірок поезії, романів, публіцистики, наукових і літературознавчих статей, кіносценаріїв.
Дуже цікаво автор презентував історичну епопею-трилогію "Кров - свята", яка неначе скидає з нашої історії шкаралущу ворожих міфів і являє читачеві храм

української державності вже без риштувань. Це масштабне епічне полотно, в якому показано долю українського народу упродовж століття.
Також розповів присутнім про новинки книг , які останнім часом були надруковані у видавництві.

Присутні мали можливість поспілкуватися з гостем та придбати презентовані Володимиром Федоровичем книги, які спонукають до роздумів, націлюють на позитив, а за великим рахунком пропагують українство, підкреслюючи могутність і силу духу нашої великої нації. Автограф автора буде доброю згадкою про цю зустріч.

Кiлькiсть переглядiв: 181

Коментарi