Виставка книг до Дня Захисника України, Покрови Богородиці та Дня козацтва

2019-10-14

/Files/photogallery/сайт1.png

14 жовтня працівники міської бібліотеки для дорослих підготували виставку книг про історію козацтва, військові події минулого та сьогодення, яку показалаи у рамках свята, яке відбулося у парку «Слов’янському».

Свято Покрови Пресвятої Богородиці або Святої Покрови для усіх православних є одним з найбільших пошанованих. Українцям здавна була притаманна особлива любов і шанування Богоматері, адже своїми молитвами вона захищає від зла, розкриваючи свій покров над кожним. Вона знає всі наші потреби й турботи, радощі і печалі. Саме з її заступництвом ми пов’язуємо усі свої надії.

Для козаків свято Покрови було найбільшим значущим, адже вони вірили, що Богородиця своїм амфором охороняє їх, тому вважали її своєю заступницею і покровителькою. В найтяжчі часи поневолення козаки захищали рідну землю, обороняли віру, берегли традиції України. Впродовж століть могутнє козацьке братство здійснювало вплив на європейську історію. Саме з козацького роду вийшли відомі всьому світу діячі національного відродження України.

Й нині нащадки козаків розвивають кращі традиції своїх предків, котрі є для них взірцем доблесті, шляхетності, відданості. Саме тому в цей день ми святкуємо День Захисника Вітчизни, й вшановуємо тих, хто боронив і нині боронить Україну від ворогів, і просимо у Богородиці захисту для наших воїнів.

Мешканці та гості міста мали змогу досхочу почастуватись смачним кулішем від польової кухні та переглянути безліч нових книг від нашої бібліотеки. Зокрема, гостей зацікавила серія книг про історію українського козацтва, воєнне мистецтво давньої Русі, видатних українських гетьманів, літописи УПА, таємниці бойових мистецтв України, книги про Іловайськ, про оборону Луганського аеропорту, Волинський пантеон та ін. З нагоди свята вітаємо всіх, хто носить високе звання захисника України і молимося за наших воїнів, які у ці дні боронять кожен сантиметр нашої держави. Слава Україні!

Також відвідати виставку можна у міській бібліотеці для дорослих за адресою: вул. Луцька, 105/2.

/Files/photogallery/сайт.png

/Files/photogallery/сайт3.png

/Files/photogallery/сайт5.png

Кiлькiсть переглядiв: 256

Коментарi