Щоб комп`ютер не затьмарив навколишній світ

2019-11-20

/Files/photogallery/клуб.png

Всіх сколихнула масова інформація : 17-річний хлопець із Таїланду помер біля монітора після кількаденної безперестанної гри. Школяр увесь вільний час на канікулах проводив за улюбленим заняттям і протягом кількох днів не виходив гуляти на вулицю. Батько зайшов у кімнату хлопця і побачив його на підлозі біля комп`ютерного столу. Подумав, що втома здолала сина і він заснув. Лікарі пояснили смерть школяра інсультом, який стався через нічні ігри і постійне сидіння за монітором. Батьки хлопця хочуть , щоб трагедія їхньої сім`ї не повторилась. Як же захиститися від подібної небезпеки? Ось що думає з цього приводу Юлія Гіпппенрейтер – психолог і автор популярних книг для батьків:

«Жити у віртуальному просторі – небезпека, перед якою стоїть все людство. Але батьки можуть знайти спосіб, щоб уникнути цього. Тут йдеться про режим і дисципліну. Потрібно не просто забороняти, а чимось їх замінювати…»

Вихід завжди є. У нас в міській бібліотеці для дорослих вже третій рік поспіль діти, дорослі можуть прийти і пограти в настільні ігри – шахи, шашки, доміно і т.д. Сьогодні у вихідний день гравці логічної настільної гри World of WARGRAFT провели у своєму фантазійному світі. Так само, як і вигадані світи Дяченків, Толкіна, Г. де Тора, Ч. Хогана. Історія всесвіту Варкрафта – це історія 10 000 століть. Настільна гра дає можливість – безкоштовно, без реєстрації, скачування, установок, саме головне бачити себе і спілкуватися одне з одним. Всі маніпуляції відбуваються на величезній карті. Варкрафт дає можливість проявити індивідуальність, кожному гравцеві створити свій власний, неповторний і унікальний світ.

Бібліотекар дорослого відділу Т.Гілевич

Кiлькiсть переглядiв: 224

Коментарi