Бібліотека відкрилась для всіх!

2020-07-16

1Згідно наказу відділу культури від 15.07.2020р. розпочала роботу міська бібліотека для дорослих. Працівники книгозбірні та відвідувачі суворо дотримувались необхідних санітарних та протиепідемічних вимог оголошених Міністерством охорони здоров`я.

фото При вході встановлені: санітайзер для дезінфекції рук, одноразові рукавички та урна для їх утилізації. В зазначений період приміщення провітрювалось, дезинфікувалось та оброблялось антисептиком. На протязі дня відвідувачі зберігали дистанцію. Книги після прочитання відправляємо в спеціальне місце (закриваємо у коробку, або в поліетиленову упаковку) на чотирнадцятиденне зберігання у недоступному місці. Чому? Тому що є люди, які хворіють безсимптомно і вони можуть “заразити” книгу, тому усі принесені книги проходять карантин. Читальний зал та комп`ютери поки що в закритому режимі, також абонемент не має вільного доступу для книг. Бібліотекарі тимчасово працюють у фойє. Допомагаємо у виборі книг, періодики та вирішуємо всі накопичені питання. Сьогодні у нас невелике, але свято. Ми нарешті побачили своїх читачів, ще й записали нових. Нам приємно, що читачі скучили за бібліотекою. Даремно час у нас не пройшов. Зробили ремонт сходів, встановили поручні, систематичний каталог переведений на нову українську класифікацію, в стані переведення старих роздільників на нові, проведена остаточна обробка нової літератури, а головне майже завершився переоблік.

Бібліотека працює з обмеженим у часі прийомом: санітарна обробка приміщення відбувається з 12.00 до 12.20 та з 15.00 до 15.20. Працює бібліотека в понеділок, вівторок, середу, четвер та неділю з 9.00 до 17.00. без обідньої перерви. Санітарний день – перша середа місяця.

До зустрічі в бібліотеці!

Кiлькiсть переглядiв: 122

Коментарi