"У ЧАС, ЯКИЙ ВВАЖАВСЯ МИРНИМ" - ДО РІЧНИЦІ ПОВНОМАШТАБНОГО ВТОРГНЕННЯ російської федерації В УКРАЇНУ

2023-02-22

ук

У минулому в Україні був період миру та стабільності. Наприклад, після отримання незалежності в 1991 році, Україна пройшла через етап будівництва державності та економічного становлення. На початку 2000-х років були певні досягнення у розвитку економіки та політики. Проте, з 2014 року, після Революції Гідності та російської анексії Криму, Україна знову бореться за право бути українцями на своїй землі...

24 лютого 2022 року близько 4-ї години розпочалась неоголошена війна. Пізніше Володимир Путін сказав про початок «спеціальної воєнної операції», метою якої він назвав «демілітаризацію і денацифікацію України».

За кілька хвилин російські ракети атакували українські аеродроми та військові об’єкти по всій Україні, почалося відкрите збройне вторгнення росіян із території Білорусі та тимчасово окупованого Криму. Російсько-українська війна, розпочата рф у 2014-му, перейшла у повномаштабну війну.

Попередньо існували тимчасові перемир'я та мінські домовленості щодо врегулювання конфлікту, але загальна ситуація залишалася напруженою та незрозумілою. У результаті, росія офіційно, без попередження розпочала наступ.

Повномасштабне вторгнення російських військ в Україну остаточно зірвало маску з агресивного путінського режиму, що 9 років прикидався «миротворцем» та «третьою стороною» у війні на сході України, поширюючи на весь світ дезінформацію, брехню про «Донецьку та Луганську народні республіки», які насправді є підконтрольними москві окупаційними режимами в Донецькій та Луганській областях України. Путін намагався переконати світ, буцімто в Україні триває «громадянська війна».

Одним з перших напрямків атак був Київ та Київська область, зокрема міста Біла Церква та Ірпінь. У цих містах російські війська здійснювали наступальні дії, а українські війська намагалися їх стримувати.

Також в перші дні війни були зафіксовані бойові дії у Херсоні, який знаходиться на південному заході України. російські війська виступили з Криму і намагалися захопити контроль над містом та Херсонською областю. ЗСУ України активно протистояли оркам, що дозволило зберегти контроль над містом.

На сході України, в Луганській та Донецькій областях, російські війська здійснювали наступальні дії на українських позиціях. Міста Лисичанськ та Бахмут були під особливим контролем російських військ. Наші воїни відбили наступи противника та проводили контратаки.

Також у перші дні війни були зафіксовані бойові дії в містах Дніпро та Запоріжжя на півдні України. Російські "чмобіки" намагалися встановити контроль над містами та захопити стратегічні об'єкти, але воїни ЗСУ продовжують здійснювати опір.

Війна на сході України розпочалася в квітні 2014 року і ще продовжується до сьогодні. За роки втрачено тисячі людських життів, інфраструктура зруйнована, тисячі людей вимушено покинули свої домівки, або залишилися зовсім без них, тільки з валізою необхідних речей.

Незважаючи на це, Україна зміцнює свою державність та співпрацює з іншими країнами. ЗСУ продовжують захищати і відстоювати свої території та повертають землі, які захопили російські орки. Україна також залучає міжнародну підтримку та допомогу у відновленні зруйнованої інфраструктури та гуманітарній допомозі для людей, які постраждали від конфлікту.

Багато країн та міжнародних організацій допомагають Україні в боротьбі з агресією росії. Зокрема, США, Канада, Європейський Союз, Велика Британія, Австралія, Нова Зеландія, Японія та інші країни надають Україні різноманітну допомогу в області безпеки, військової техніки та зброї, медичного обладнання, а також фінансову допомогу для підтримки економіки та гуманітарної допомоги для постраждалих від війни.

Україна також активно співпрацює з міжнародними організаціями, такими як НАТО та ОБСЄ, які надають підтримку в забезпеченні безпеки та здійсненні реформ в країні. Крім того, наша держава має допомогу від своїх партнерів-країн у рамках різноманітних міжнародних проектів, які спрямовані на розвиток економіки та розвиток людського потенціалу країни.

Незважаючи на підтримку з боку світової спільноти, Україна стикається з великими викликами та перешкодами у своїй боротьбі з росією. Проте, завдяки міцному духу та вольовим якостям українського народу, Україна продовжує боротися за свої права та свободу і впевнено рухається до перемоги.

Бібліотекар Тетяна Гілевич

Кiлькiсть переглядiв: 82

Коментарi