АРТ-ТЕРАПІЯ У БІБЛІОТЕЦІ ДЛЯ МОЛОДІ

2023-07-28

/Files/images/Молодіжний проект.jpg

На день міста у нашій бібліотеці було гамірно. Завітали до нас студенти універів, коледжів, учні ліцеїв. А згуртував їх «Art&Feel - colors of the soul"- це проєкт для місцевої молоді та молоді ВПО для розвитку їх емоційного інтелекту та дослідження арт-терапії як способу боротьби зі стресом. Проєкт реалізує громадська організація “СТАН” у партнерстві з альянсом за права, рівність та міжнародну солідарність ActionAid і міжнародною організацією Terre des homes.

Психолог Олена Токарєва (директор інклюзивного центру «Жовта парасолька») зуміла допомогти кожному учаснику розкритися, підвищити самооцінку. Сміялись, думали, малювали акриловими фарбами. Замовлені смаколики були під час відпочинку.

Сьогодні не можна обійтися у вихованні та навчанні дітей без новітнього підходу. Арт-терапія покращує атмосферу в аудиторії. Молодь набуває цінний досвід змін, відбувається особистий ріст, розширюються зв’язки з іншими дітьми через переживання емоцій, стресів. Завдяки подоланню труднощів, молодь стає більш терпимою і мудрішою по відношенню до інших та є запорукою у подальшому житті.

Після проведення екскурсії по бібліотеці, молодь мала змогу ознайомитись з книжковим фондом та найновішою літературою. Діти записались і стали нашими читачами. Щасливі пішли додому з книгами.

Тетяна Гілевич – бібліотекарка міської бібліотеки для дорослих.

Кiлькiсть переглядiв: 64

Коментарi