З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ РІДНИЙ ВОЛОДИМИР!

2023-07-31

ен

З 28 липня наше найулюбленіше місто святкує 1035-й день народження. Війна росії проти України перевернула наше життя на виворіт, перекреслила все, внесла горе, біль і тривогу. Але, незважаючи на це, життя триває. День міста - 2023 року проходив стримано, але незабутньо! Панував хороший настрій і чарівна атмосфера! Ігри, пісні, які мобілізують, творчість майстрів і майстринь, крепуча медовуха, різнотрав'яний мед, сир, який забажаєш, вялене м'ясце, пахуча ковбаска, солодощі українські та східні, частування, виставки — все це налаштовувало на позитивний лад!

Бібліотеки міста усі дружньо і разом, також відзначили свято і запросили всіх бажаючих на «Креативну галявину».

Для гостей жваво запрацювала літературна імпровізована сцена. Малеча відразу ж вподобала майстер-клас від Марини Бардась. І це не випадково. Бо кожен учасник захотів мати патріотичну синьо-жовту стрічку, яка оригінально виглядає на запясті руки. Дорослі та діти разом з батьками вчились плести. Так відпочивали та змістовно провели дозвілля.

Всі бажаючі мали змогу відвідати виставку «Рідне місто над лугою». Тут експонувались історичні, поетичні новинки літератури усіх наших володимирських письменників, поетів, громадських діячів і просто володимирчан, які зуміли написати та видати книгу. Тетяня Гричук разом з авторами книг презентували виставку та потішили «літературними смаколиками».

Мешканці та гості залюбки робили світлини на згадку про День міста.

Наш невеличкий бібліотечний колектив вітає усіх з 1035 річницею міста Володимира. Бажаємо своїм користувачам, гостям, новим мешканцям, які були вимушені переїхати до нас - міцного здоров’я, впевненості у власних силах і перемоги!!!

Тетяна Гілевич, бібліотекарка міської бібліотеки для дорослих

ененукук/Files/images/robocha_papka/рідне мвсто 15.jpgенукукукукук/Files/images/robocha_papka/рідне місто 17.jpg/Files/images/robocha_papka/рідне місто 18.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 72

Коментарi