ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

2023-11-10

ке

Згідно з Указом Президента України від 30 грудня 2013 року №717 щорічно ми відзначаємо 9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

З нагоди цього свята 10 листопада у КЗ «Центрі культурних послуг Володимирської міської ради» відбувся урочистий захід для всіх працівників культури та народних майстрів. У центрі фойє красувалась книжкова виставка: "НОВІ КНИГИ - НОВІ ДРУЗІ" з посиланням: "Читати, мріяти і перемагати". Для наших бібліотек та читачів головне - книги, а тим більше - нові та на українській мові. Усі, хто був присутній, мали змогу ознайомитися з новинками художньої літератури для дорослих і дітей, на любителів будь яких жанрів. В організації експозиції долучились усі бібліотечні працівники міста.

Культура зближує і згуртовує людей. Українська культура і є нашою зброєю під час війни з орками. Кожен на своїх місцях працює задля перемоги. Працівники культури захищають давні традиції та історичну спадщину від ворожих зазіхань. Українські культурні цінності мають перестати вважатись «русскім» надбанням. Наша культура підносить національний дух, нагадуючи про силу і незламність нашої країни. Агресори «великої росії» не хочуть усвідомити, що "ми браття козацького роду".

«Борітеся – поборите! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая» - пророчі слова видатного митця, понад два століття є символом визвольної боротьби. Наші захисники боряться за увесь світ. І цей світ має бачити, хто такі справжні українці та яка у них історія та культура.

Тетяна Гілевич

кеке/Files/images/robocha_papka/культура2.jpgнгнгнгнг

Кiлькiсть переглядiв: 43

Коментарi