"СОЛОДКА П'ЯТНИЦЯ" В'ЯЗАЛА, ВІТАЛА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ТА ЗУСТРІЧАЛА ГОСТЕЙ ІЗ ДАЛЕКОЇ КАНАДИ

2024-07-02

/Files/images/robocha_papka/зображення_viber_2024-06-21_22-08-14-696.jpg

21 червня у бібліотеці пройшло чергове заняття творчого колективу "Солодка п'ятниця". За тиждень зв’язали 15 пар шкарпеток. В'язали і вирішували питання, які накопичились за дні, які минули.

Майстриня Алла Борисівна перейшла на пост медсестри. Пульсоксиметром визначила в усіх присутніх ступень насичення киснем крові, а також виміряла частоту пульсу.

Привітали з днем народження нашу ніжну, щиру Зою Михайлівна Романовську. Вона прибула до нас із міста Кураховськ Донецької обл.

Пані Зоя розповіла усю на перший погляд маленьку біографію, але не легку дорогу життя із різними радісними і водночас трагічними подіями. Маленька жінка із мужнім серцем переносить усе, що піднесла їй доля. Родина Зої Михайлівни поважає і не забуває підтримати у різних ситуаціях. Онук з фронту постійно замовляє доставку квітів через кур’єра. Таким чином Зоя Михайлівна отримує букети живих квітів від воїна, який захищає нашу територію від навали рашистів.

Хай повернуться живими і неушкодженими захисники України, найрідніші воїни Зої Михайлівни. Ми прикладаємо усі зусилля для швидшої перемоги.

У нас гості! із Канади - країни, що займає північну частину Північної Америки та майже половину площі континенту, простягаючись від Атлантичного океану на сході до Тихого океану на заході. Щороку приїжджають до рідних батьків та відвідують бібліотеку. Разом з мамою-майстринею творчого колективу "Солодка п'ятниця" - Аллою Борисівною є активними читачами, як у Канаді так і в Україні.

Це дорогі пані Юлія - художниця, корінна володимирчанка, разом із донькою Даринкою. Увесь колектив любить слухати, як живеться у далекій країні. Разом із донечкою вибрали безліч книг. Юлія обізнана у творчості українських та світових авторів. Читають багато на англійській, українській мовах. Вивчають разом із Даринкою, яка вже підросла, ще й на іспанській мові. Ось такий початок літа ...

Тетяна Гілевич

екекекпаекекекекек

Кiлькiсть переглядiв: 30

Коментарi