/Files/images/Ljubko_Deresz_2015.jpg

Любко Дереш : «Я людина егоїстична, аморальна і цинічна»

Народився 10 серпня 1984 року в м.Пустомити, львівської обл. Після школи закінчив фізико-математичний ліцей та економічний іакультет Львівського університету. Любомира Дереша відвідувачі полюбили, щойно він сам у 16 років написав свій перший роман «Культ». Потім вийшли романи: «Поклоніння ящірці», «Архе», «Намір», «Трохи пітьми», «Голова Якова», «Остання любов Асури Махараджа», «Миротворець», «Пісні про любов і вічність».

Лбюко Дереш – один із найвідоміших сучасних українських авторів. Головні герої його творів – підлітки та цікаві історії з їхнього життя. Автор намагається правдиво показати життя героїв, тому у творах використовує розповсюджений сучасний сленг та лайливі слова. У деяких уривках сюжет містичні елементи та враження молоді, які перебували під впливом гамоциногенних препаратів.

Його твори перекладені кількома європейськими мовами (німецькою, польською, італійською, сербською та ін). Романи автора входили до списків конкурсу «Книжка року ВВС». Також Любко Дереш став володарем антинагороди «Золота булька», яку вручає видання «ЛітАкцент» таким чином відзначили роман «Голова Якова».

Любко Дереш активно долучається до суспільних процесів в Україні, пропагує здоровий спосіб життя.

Кiлькiсть переглядiв: 117

Коментарi