29 січня 2018 року бібліотека спільно з історичним музеєм імені Омеляна Дверницького провели історичну годину пам’яті Олександра Цинкаловського « Олександр Цинкаловський- історик, археолог,краєзнавець», присвячену 120-й річниці від дня його народження. Наукові співробітники музею Богдан Янович та Олена Черенюк розповіли учням10 класу загальноосвітньої школи №5 цікаві факти про життєвий і творчий шлях краєзнавця, наукові праці, листи, які зберігаються у музеї.

/Files/images/100_7719.jpg Бібліотекар Світлана Музичук

провела огляд літератури, яка було представлена на виставці з фонду міської бібліотеки « Олександр Цинкаловський- видатний дослідник Волині та волинського полісся»

7 лютого у бібліотеці відбулася година пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні

Героями не народжуються ,героями робить саме життя

Ще за часів подій Майдану українські митці працювали над створенням тематичних літературних творів, аби жодна година важливого періоду в житті України не залишилася забутою. Тож вже після 20 лютого почали виходити в світ нові книжки про Євромайдан.

До уваги присутніх була презентація, придбаних нових книг у бібліотеціПрисутні переглянули буктрейлер за мотивами книги «Майдан. Війна».

/Files/images/IMG_2171.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 422

Коментарi